Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya platformları, her yaştan insanın günlük yaşamının olmazsa olmazı haline geldi. Araştırmalar ve öngörüler markaların bu mecralarda yer alması gerektiğini gösteriyor.

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya kanalları; Facebook, Twitter, Linkedin, YouTube, Instagram’dır. Sosyal medya mecralarını sadece paylaşım ve reklam alanları olarak düşünmek yanlış olur. İtibar yönetimi ve marka imajı açısından da sosyal medya hayati önem taşıyor.

Koloni olarak tüm müşterilerimiz için özgün sosyal medya çözüm ve önerileri geliştirerek, içerik ve görsel üretiyoruz. Marka kişiliğine uygun stratejiler oluşturuyor; post, bülten, video içeriklerini üretiyor; kampanya ve yarışmalar düzenliyor; ürün tanıtımı yapıyor; hedef kitleye uygun sosyal medya reklamları planlıyor ve bu reklamların aktifliğini analiz ediyoruz. Müşterilerimizin sosyal medya hesap etkinliklerini aylık olarak raporluyoruz. Her ay raporlamaya göre stratejileri yeniliyor, etkin sosyal medya hesapları için uygun kampanya içeriklerini ve reklam bütçesini oluşturuyoruz. Paylaşım ve reklam çalışmalarının yanı sıra oluşturacağımız sosyal medya dili ve stratejileri ile markaların sosyal medya hesaplarını yönetiyoruz.

Markanızın sosyal medyada aktif ve çarpıcı bir görünüme sahip olması için sizleri de Koloni’ye bekliyoruz.

Sosyal medya yönetimi

  • İçerik üretimi
  • Görsel tasarımı
  • Hesap ve içerik yönetimi
  • Raporlama

hizmetlerini kapsar.