SEO

SEO

Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) yani yaygın ismiyle SEO, gelişen bilişim teknolojisi ile birlikte markaların olmazsa olmazı haline geldi. Web siteleri; doğal yollardan ulaşamayacağı popülerliğe, yapılan SEO çalışmaları ile ulaşırlar. Markaların internette bulunur olmasının yolu, iyi bir arama motoru optimizasyonundan geçer. Dijital platformlarda tüketicilerin karşısına çıkmak ve derdini anlatabilmek ancak profesyonelce hazırlanıp yönetilen SEO çalışmaları ile mümkündür.

Güncel araştırma sonuçları bizlere kullanıcıların arama motoru sonuçlarında ilk sayfadan ileriye gitme ihtiyacı duymadıklarını gösteriyor. SEO çalışmaları da tam bu sonuçlara hizmet ederek, markanızın web sitesini organik olarak ilk sayfada yer almasına sağlıyor.

SEO çalışmalarının en önemli ayaklarından biri doğru kelimelerin seçimi ve kelimelere uygun içeriklerin üretimidir. Arama motorlarında yapılan en yaygın kelime grupları ve bu anahtar kelimelerin doğru satın almaları ile yapılacak olan SEO çalışmaları markaları hedef kitlelerinin karşısına çıkaracak ve daha çok iletişim kurmalarını sağlayacaktır.

Koloni olarak, tüm müşterilerimiz için gerekli SEO araştırmalarını yapıyor ve en faydalı SEO çözümlerini üretiyoruz. Markaları analiz ederek doğru anahtar kelimeleri tespit ediyor, bu anahtar kelimeler üstünden SEO çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Markanızın dijital platformda hedef kitlenin karşısına çıkması için sizleri de Koloni’ye bekliyoruz.

SEO yönetimi

  • Anahtar Kelime Analizi (Opsiyonel)
  • Rakip Analizi (Opsiyonel)
  • Site içi SEO Optimizasyonu (On Page SEO)
  • Google Search Console Tanımlama ve Raporlama
  • Site Dışı SEO Optimizasyonu (Off Page SEO)
  • Sıralama Raporlaması
  • Danışmanlık Hizmetleri

hizmetlerini kapsar.