İçerik Yönetimi

İçerik Yönetimi

Web sitelerinin güncel kalması önemlidir çünkü kullanıcıların en kolay yoldan sizden en güncel haberleri alacakları yer web siteleridir. Bilgilerin doğru bir dilde anlaşılır şekilde verilmesi markalar için büyük önem taşır. Sitelerin güncel kalması hedef kitlenin zihninde “canlı” algısı yaratarak iletişim kurmayı kolaylaştırır ve güvenilirliği artırır.

Araştırmalar gösteriyor ki bir web sitesinin rakipleri arasından sıyrılıp daha fazla kullanıcıya ulaşması, içeriğinin özgün ve güncel olması ile ilgilidir. Bu nedenle site görsel olarak ne kadar iyi olursa olsun, içeriği diğer sitelerle aynıysa ya da özgün değilse hiçbir değeri yoktur. İşte burada devreye içerik yöneticisi giriyor. Firmanızın sektörüne ve web sitenizin içeriğine bağlı olarak en özgün ve benzersiz paylaşımları yaparak sitenizin güncel kalmasını sağlıyor.

Koloni olarak müşterilerimizin web siteleri için, kullanıcıya en uygun içeriklerin sunulması için gerekli araştırma ve analizleri yaparız. Web sitelerinin güncel kalması için uygun içerikleri doğru zamanda, periyodik olarak web sitelerine ekleriz. Sitelerde bulunan ya da eklenecek olan duyuru ve bilgilendirme alanlarını profesyonelce yönetiriz.

Markanızın web sitesinin anlaşılır ve güncel olması için gerekli tüm içerik çözümleri ve yönetimi için sizleri de Koloni’ye bekleriz.