Website Design

Website Design

Sorry, this entry is only available in Turkish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Günümüz dünyasında artık her şeye ve herkese internet üzerinden ulaşır durumdayız. Web sitelerinin öneminin böyle bir dünyada gün geçtikçe artması da kaçınılmaz bir sonuç. Web siteleri gerek tasarımı gerekse de altyapısı ile markaların vitrini niteliği taşıyor. Tüketici markayı ilk olarak web sitesi üzerinden tanıyor ve ilk izlenimleri burada oluşuyor.

Marka konumlandırmasına ve kurumsal kimliğe uygun, marka ile aynı dili konuşan web siteleri markalar için bir seçenekten öte bir ihtiyaç haline gelmiş durumda. Tasarımından yazılımına tüm detayların büyük önem taşıdığı web sitesi hizmetleri gerek yazılımı gerekse de tasarımı ile her markaya has özellikler taşıması markaya artı değer sağlamaktadır.

Koloni olarak web sitesi ihtiyacınıza cevap vermek için öncelikle markayı tüm yönleri ile analiz ediyor, rakip ve sektör araştırmaları yapıyoruz. Tüm bu analiz ve araştırmalar ışığında trendlere uygun, kullanım kolaylığı sağlayan yazılım sistemine sahip, güvenli ve markanıza özgü tasarımlarla bezenmiş web sitesi çözümleri üretiyoruz.

Markanızın vitrinine çekidüzen vermek, güvenli ve trendlere uygun web sitesi çözümleri için sizleri de Koloni’ye bekleriz.

 

Web sitesi tasarımı

  • Arayüz tasarımı ve geliştirilmesi
  • Front-end çalışmaları
  • Responsive uygulama
  • Back-end çalışmaları

hizmetlerini kapsar.