Corporate Identitiy

Corporate Identitiy

Sorry, this entry is only available in Turkish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Kurumsal kimlik, bir markanın hedef kitlesi, çözüm ortakları ve çalışanları ile kurduğu ilk temastır. Tutarlı, markanın ruhuna uygun tasarlanmış bir kurumsal kimlik, markanın duruşunu temsil eder. Bu nedenle markaya pozitif değer katmanın ilk kuralı; doğru ve tutarlı bir kurumsal kimlik çalışmasıdır.

Kurumsal kimlik çalışmalarını sadece logo çalışması ile sınırlandırmak sıkça düşülen hatalardan biridir. Logoyu oluşturan renklerden içeride ve dışarıda verilecek mesajların üslubuna, markanın tüm hareketlerinin tutarlı ve sistematik olması sağlam bir kurumsal kimlik çalışmasına bağlıdır.

Koloni olarak “kurumsal kimlik çalışmasına ihtiyacı” olan tüm müşterilerimizi ayrıntılı olarak inceler, yurt içi ve yurt dışı sektör analizleri yapar, markanın ihtiyaç ve marka kişiliğine uygun kapsamlı bir kurumsal kimlik çalışması sunarız. Logo tasarımı, kurum içi ve dışı evrak tasarımı, pazarlama ve iletişim çalışmalarında kullanılacak renk ve tasarım ögelerini titizlikle belirleyerek, ilk bakışta “ben buradayım ve size bunları vadediyorum” mesajını doğrudan ileten bir kurumsal kimlik yapısı oluştururuz.

Markanızın kendine has ve tutarlı bir duruşu için yapılacak tüm çalışmalar ve özgün kurumsal kimlik tasarımı için sizleri de Koloni’ye bekliyoruz.