Graphic Design

Graphic Design

Sorry, this entry is only available in Turkish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Grafik tasarım, markanın vermek istediği mesajı en çarpıcı, en yaratıcı,  en sade ve özgün haliyle; doğru renk ve simgeler kullanarak iletme çabasıdır. Grafik tasarımın temelini, yaratıcı fikirler oluşturur.

Koloni olarak kurulduğumuz ilk gün kendimize belirlediğimiz “sattırıyorsa yaratıcıdır” misyonu ile müşterilerimiz için yaratıcı fikirler üretir, doğru renk ve simge kombinasyonlarından oluşan grafik tasarım çalışmalarıyla ürün ve hizmetlerinin satılması için çabalarız.

Müşterilerimizden aldığımız bilgilerin yanı sıra yaptığımız pazar analizleri ve rakip analizleri doğrultusunda brief hazırlarız. Kurumsal kimlik ve elde ettiğimiz bilgilerin harmanlanması sonucunda verilmek istenen mesajı, doğru hedef kitleye, doğru zamanda, en kolay ve basit anlatım ile vermeyi amaçlayan grafik tasarım çalışmaları ortaya çıkarırız.  Ortaya koyduğumuz bu tasarımları gerekli zamanlarda, offline (dijital basılı reklamlar: katalog, broşür; açık hava reklamları: billboard, araç giydirme tasarımı, totem, tabela) ve online (web site, sosyal medya, dijital mecralar) reklam mecralarına uyarlayarak müşterilerimizin kendilerini en doğru şekilde ifade edebilmesini sağlarız.

Markalarınızın kendini ifade edebilmesi ve mesajlarınızın en doğru mecralarda hedef kitlelerinize iletilmesi için sizleri Koloni’ye bekliyoruz.