Exhibition and Event Management

Exhibition and Event Management

Sorry, this entry is only available in Turkish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Günümüz rekabet koşulları, markaları tüketicilerle doğrudan ve fiziksel temasta bulunmaya zorlamıştır. Beyaz camın ardından ya da kağıt üzerinde kurulan iletişim yöntemleri markalar için yeterli değildir. Tüketici ve çözüm ortakları ile fiziksel temasın en hızlı ve etkili kurulacağı mecralardan biri fuarlardır.

Sektörel ya da hedef kitlenin ilgi alanlarına uygun fuarlara katılım, markaların bilinirliğini artırdığı gibi satışlarını da doğrudan etkiler. Karşısında bir logodan daha fazlasını, insanlardan oluşan bir yapının bulunduğunu gören tüketicinin gözünde markanın değeri de yeniden şekillenir. Hedef kitleyle temasın yanı sıra tedarikçi ve çözüm ortaklıkları için de fuarlar,  etkili mecralardır.

Koloni olarak, markanız için fark yaratan fuar stant tasarımlarının yanı sıra fuar alternatifleri sunarak markanızın ete kemiğe bürünmesini sağlayacak, hedef kitle ve çözüm ortaklarıyla fiziksel temaslar kurulmasını sağlayacak fuar ve etkinlik çözümleri üretiriz.

Fuarların yanı sıra bir diğer interaktif iletişim yolu olan etkinlikler için özgün fikirler üretip, konsept tasarımlar geliştirerek markaların, hedef kitle ve çözüm ortaklarıyla fiziksel temasta bulunmasına imkan sağlarız.

Markanızın fiziksel temaslarda tutarlı ve özgün bir tutum sergilemesi için sizi de Koloni’ye bekleriz.