Package Design

Package Design

Sorry, this entry is only available in Turkish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ambalaj tasarımı, hedef kitlenin satın alma kararı verdiği sırada devreye giren en önemli iletişim yollarından biridir. Doğru ambalaj tasarımlarının tüketicide ve potansiyel tüketicide merak uyandırdığı ve ürünü deneme güdüsü oluşturduğu araştırmalarla da kanıtlanmıştır.

Koloni olarak ambalaj tasarlama sürecine başlamadan önce yurt içi ve yurt dışındaki örnekleri inceler, sektör ve rakip analizleri yapar ve markanıza en uygun ve özgün ambalaj tasarımlarını ortaya koyarız. Özgün bir tasarıma sahip olan ambalajların raflarda fark yaratacağına duyduğumuz inançla her marka ve ürüne özgün ambalaj tasarımları ortaya koyarız. Ambalajı ürünlerin kıyafeti olarak tanımlar,  her ürün ve markanın üzerinde rahatlıkla taşıyabileceği şık ambalajlar tasarlarız.

Ambalajın tasarımı kadar önemli olan ambalajda kullanılacak materyalin kalitesi konusunda da alternatif çözümler sunarız.

Raflarda fark yaratan, hedef kitlenizin satın alma kararını en hızlı şekilde etkileyecek, özgün ve farklı ambalaj tasarımları için sizi de Koloni’ye bekleriz.